Hakkımızda


MOVAFAN

İstanbul Karaköyün 1960'lı yıllardan beri süre gelen hırdavat ve fancılar pazarı olarak bilinen Karaköy Perşembe pazarında bu sektör deki 10. yılımızı tamamlamanın haklı gururunu siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Movafan olarak fan ve havalandırma sektöründe bir çok rekabetin olduğunun bilincindeyiz ve yeni bir kuruluş olmamıza rağmen Türkiye'nin dört bir yanından bizimle alışveriş yapan ve yapmaya devam eden müşterilerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. 

Cazip fiyat avantajları yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutan MOVAFAN'nın sizlere sunmuş olduğu hizmet politikası diğer fan ve havalandırma satıcıları arasında kendini bariz bir ilk sıraya çıkartmaktadır.


Klasik komisyoncu mantığı ile  sadece satışa odaklanmayan satış sonrası destek hizmeti ile ve müşterimizin ihtiyacına uygun doğru ürünün tedariki için müşterilerine doğru bilgileri verebilen MOVAFAN Karaköy fan ve havanlandırma pazarında tek Türkiyede sayılı fan firmaları arasında gösterilmektedir.. 

Kendimize ait e-ticaret sitemizin yanı sıra Türkiyenin sayılı e-ticaret sitelerinde MOVAFAN ürünlerini gönül rahatlığı ile sipariş verebilir tedarik edebilirsiniz. Detaylı geniş kapsamlı ürün bilgisi , seçtiğiniz ürünün sizin ihtiyaçlarınıza göre yeterli olup olmadığı konusunda lütfen satış temsilcisi arkadaşlarımızla iletişime geçip bilgi alınız.

Hedefimiz müşterilerimize uzun ömürlü kaliteli mal tedarikinde bulunmak ve MOVAFAN markamızı yurt için de olduğu gibi ve yurt dışında fan & havalandırma firmaları arasında lider konuma getirmek.. Saygılarımızla MOVAFAN