Salyangoz Fanlar


Salyangoz Fan


Salyangoz Fan    

Salyangoz fanlar Kıvrımlı bir yapıya sahip olmasından dolayı salyangozu andıran görüntüsü ile salyangoz fan adını almıştır.. Salyangoz fanlar günümüzde çok kullanılan fan çeşitleri arasında yer almaktadır.. 
 Salyangoz fanlar 4 çeşittir. Salyangoz fan sırası ile 

*  Yüksek Basınçlı Körüklü Salyangoz Fan

*  Orta Basınçlı Radyal Salyangoz Fan

*  Seyrek ve Sık Kanatlı Alçak Basınçlı Salyangoz Fan

*  Geriye Eğik Seyrek Kanatlı Salyangoz Fan

Salyangoz fan ortamda biriken havayı dışarı atmakta kullanılırken aynı zamanda dışardaki temiz havayı içeriye almada da kullanılmaktadır.. Kullanılan ortamlarda yapısı itibari ile havayı boşaltma ve doldurma oranı oldukça yüksek performans vermektedir.. Yapmanız gereken kullanılacak olan alanın m2'sine uygun bir salyangaz fan tedarik etmenizdir.. MOVAFAN olarak talebiniz doğrultusunda kullanacağınız alana uygun salyangoz fan seçiminde sizlere gerekli  desteği sunuyoruz. Salyangoz fanların kullanılacak olan alana göre tercih edilmesi hususuna önem gösterilmelidir.

Salyangoz fanlar hemen hemen her sektörde artık bir ihtiyaç haline gelmektedir.  Genel olarak atölye, üretim ve imalat ile ilgili kuruluşlarda vazgecilmez havalandırma ekipmanı olarak kabul görmektedir. Salyangoz fanlar havayı hızlıca sirkülasyon etme yapısına ve gücüne sahip olduğu için coğu mühendislik çalışmalarında da kullanılmaktadır.
Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

MOVAFAN fan çeşitleri arasında salyangoz fan çeşitleri yanı sıra bir çok fan çeşidininde satışını gerçekleştirmektedir. Kaliteli markaları bünyesinde bulunduran bir anlayışla uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden MOVAFAN,   n11.com gibi satış sitelerinde , ürünleri aranılan ürün kategorisine girmeyi başarmıştır.. Salyangoz fan modellerimize sitemizden çabuk ve hızlı bir şekilde ulaşabilir , sipariş verebilirsiniz..

Salyangoz fanlar  yüksek dercelerde hava akımını kolayca sirküle edilebilmesi için tasarlanmıştır.
Salyangoz fan ; salyangoz fan hava basıncının az olması gereken endüstriyel alanlarda da kullanılmaktadır.. Salyangoz fanların diğer bir özelliğide ortamdaki partiküllü toz parçacıklarını kolayca tahliye edebilmesidir.
Movafan güvencesi ile salyangoz fan çeşitleri için lütfen bizi arayın...


Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


7,5 kW 1400 Devir 12500 m³ Seyrek Kanatlı Salyangoz Fan

7,5 kW 1400 Devir 12500 m³ Seyrek Kanatlı Salyangoz Fan

7,5 kW 1400 Devir 12500 m³ Seyrek Kanatlı Salyangoz FanÖzellikleri;Volt : 380Watt : 7,5 kWDebi : 125..

13.500,00TL 23.822,28TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)